Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Pokaż pasek boczny

Oczyszczacz powietrza Winix ZERO PRO

1299.00  brutto
sugerowana powierzchnia: do 120 m² zakres głośności: 28-55 dB wydajność oczyszczania: 470 m3/h pobór prądu: 50 W liczba czujników: 4 funkcja nawilżania: NIE jonizacja Plasmawave® blokada rodzicielska automatyczny restart tryb auto timer tryb sleep czujnik PM2.5 czujnik gazu czujnik pyłu czujnik światła To nowoczesne połączenie zaawansowanej technologii oczyszczania powietrza z eleganckim designem i wysoką skutecznością. Oczyszczacz Winix ZERO PRO radzi sobie w pomieszczeniach wielkości nawet 120 m2. Jeśli marzysz o czystym powietrzu bez szkodliwych pyłów, kurzu, oparów chemicznych, mikroorganizmów i brzydkich zapachów, oczyszczacz Winix ZERO PRO to rozwiązanie dla Ciebie. Marka Winix gwarantuje najwyższą skuteczność w redukcji zanieczyszczeń wielkości 0,3 mikrona! Winix ZERO PRO pozbędzie się zarówno zarodników pleśni, grzybów, roztoczy kurzu domowego, jak i nieprzyjemnych zapachów. Świetnie radzi sobie również z niebezpiecznymi lotnymi związkami organicznymi

Oczyszczacz powietrza Winix ZERO

999.00  brutto
sugerowana powierzchnia: do 99 m² zakres głośności: 27-51 dB wydajność oczyszczania: 390 m3/h pobór prądu: 70 W liczba czujników: 4 funkcja nawilżania: NIE jonizacja Plasmawave® blokada rodzicielska automatyczny restart tryb auto timer tryb sleep czujnik PM2.5 czujnik pyłu czujnik światła Oczyszczacz powietrza WINIX ZERO do dużych pomieszczeń. Marzysz o czystym powietrzu bez szkodliwych pyłów, kurzu, chemikaliów, mikroorganizmów i brzydkich zapachów? Zależy Ci na jakości i dobrej cenie? Winix ZERO to nowy model marki Winix, która specjalizuje się w produkcji wysokogatunkowych oczyszczaczy powietrza, radzących sobie nawet z cząsteczkami wielkości poniżej 0,3 mikrona! Oczyszczacz powietrza Winix ZERO poradzi sobie nie tylko z zarodnikami pleśni, grzybów, roztoczami kurzu domowego i nieprzyjemnymi zapachami. Przekonasz się o tym zwłaszcza jesienią i zimą, w okresie grzewczym, gdy pojawi się problem smogu! Winix ZERO świetnie radzi sobie z pyłem zawieszonym PM 2,5, który jest zmorą dużych aglomeracji miejskich. Z nim pozbędziesz się z domu smogu, kurzu i niebezpiecznej chemii!

Oczyszczacz powietrza Winix ZERO N

899.00  brutto
sugerowana powierzchnia: do 45 m² zakres głośności: 26-47 dB wydajność oczyszczania: 330 m3/h pobór prądu: 40 Wfunkcja nawilżania: NIE blokada rodzicielska automatyczny restart tryb auto timer tryb sleep czujnik PM2.5 czujnik pyłu czujnik światła design, prostota obsługi i wysoka skuteczność – Winix ZERO N to oczyszczacz powietrza doskonały do codziennego użytkowania w pomieszczeniach do 45 m2. Ten model to dowód na to, że elegancja idzie w parze z praktycznymi rozwiązaniami! Pomysłowy design, prostota obsługi i wysoka skuteczność – Winix ZERO N to oczyszczacz powietrza doskonały do codziennego użytkowania w pomieszczeniach do 45 m2. Ten model to dowód na to, że elegancja idzie w parze z praktycznymi rozwiązaniamiPrzednia część obudowy stanowi jednocześnie filtr wstępny urządzenia. Dodatkowo w zestawie są dwa kolory – beżowy i szary, dzięki czemu możesz wybrać ten, który w danej chwili bardziej Ci pasuje, i zmienić, gdy filtr trzeba będzie wyczyścić lub po prostu Ci się znudzi. To oczywiście nie wszystko! Winix ZERO N jest wyjątkowo cichy, dlatego nadaje się do sypialni i pokoju dziecka! Poziom hałasu urządzenia nie przekracza 26dB, co sprawia, że stanowi on jeden z najcichszych oczyszczaczy powietrza na rynku. Poza tym to bardzo lekkie urządzenie! Waga 5 kg pozwala łatwo przenosić Winix ZERO N z pomieszczenia do pomieszczenia.